Przekazy dla klientów indywidualnych

Z dniem 10.06.2013 r. wprowadzono do oferty Banku system rozliczeniowy  o nazwie SORBNET2. Podstawową zaletą jego użycia  jest szybkość realizacji transakcji. Od wysłania zlecenia przez bank zleceniodawcy do odebrania go przez bank odbiorcy mija typowo kilka minut. Jest to znacząco szybszy sposób rozliczeń niż prz użyciu traddycyjnego systemu ELIXIR. Zlecenia do systemu SORBNET2 przyjmowane są w dni robocze do godziny 15:00.

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej posiada w swojej ofercie bardzo szybki, łatwy i dogodny sposób na przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION, w ramach międzynarodowej sieci placówek.

NIEZAWODNOŚĆ

Bank Spółdzielczy zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę rozliczeń w obrocie  dewizowym.

Płatności realizowane są w systemie międzynarodowej telekomunikacji finansowej „SWIFT”  w 13 walutach:  PLN, USD (dolar amerykański), EUR (waluta europejska), GBP (funt brytyjski), CHF (frank szwajcarski), AUD (dolar australijski), CAD (dolar kanadyjski), DKK (korona duńska), SEK (korona szwedzka), NOK (korona norweska), CZK (korona czeska), HUF (forint węgierski), JPY (jen japoński).

Produkty dewizowe