CUI - Centrum Usług Internetowych

Oferujemy Państwu nowoczesną i bezpieczną usługę dostępu do wybranego przez Państwa  rachunku rozliczeniowego poprzez Centrum Usług Internetowych.
 

Korzystanie z systemu jest łatwe,  bezpieczne, dostępne z dowolnego miejsca na świecie,  możliwe przez całą dobę i przez cały rok.  Jedynym warunkiem korzystania z usług jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW lub urządzenia mobilnego.
 

Z usługi mogą korzystać klienci indywidualni, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz klienci instytucjonalni tj. osoby prawne.
 

Proponujemy, dwie możliwości korzystania  z Centrum Usług Internetowych dostosowane do  wielkości firmy i formy prawnej:
- dla osób fizycznych oraz małych i średnich firm, reprezentowanych wobec banku przez jedną osobę proponujemy wersję z dostępem za pomocą urządzenia kryptograficznego (tokena) potwierdzającego tożsamość użytkownika po zalogowaniu się na stronach WWW naszego banku.
- dla większych firm, o większej liczbie osób upoważnionych do reprezentowania firmy wobec banku proponujemy wersję dla klientów korporacyjnych.  Osoby upoważnione do akceptacji przelewów otrzymują karty chipowe służące do autoryzacji dyspozycji z rachunku.
W projektowaniu i budowie systemu wykorzystano najnowszą wiedzę i technologię zabezpieczającą przed ewentualnymi próbami włamania.

 

Korzystając z usługi Systemu Bankowości Elektronicznej Klient otrzymuje:
• komfort i oszczędność czasu – możliwość złożenia dyspozycji bez konieczności wychodzenia z domu
• dostęp do rachunków przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
• prostotę i wygodę użytkowania oraz pomoc systemową ułatwiająca bieżącą pracę
• niższe opłaty za przelewy
• stały i pewny kontakt z Bankiem
• gwarantowaną poufność informacji i pewność zabezpieczeń

 

Bankowość elektroniczna to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i wygodę