Sprawdź! Jakie zmiany szykują się w Twoim banku?

Nowy rok przywita nas nowymi technologiami!

Internetowa oraz mobilna bankowość na wyższym poziomie, zbliża się wielkimi krokami...
Centrum Usług Internetowych w nowoczesnym stylu!
Teraz dostosujesz bankowość do siebie dzięki nowej aplikacji mobilnej!
Zapomniałeś portfela? Nie szkodzi! Już wkrótce zapłacisz telefonem!

 

Szanowni Państwo,

W trosce o naszych klientów zmieniamy się na lepsze. Nowy system bankowości internetowej oraz mobilnej Asseco CBP będzie oferował najnowocześniejszą na rynku e-bankowość. Innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności przygotowana dla Klientów Banku poprzez komponenty zwane miniaplikacjami pozwoli na dostosowanie wszystkich usług wedle własnych upodobań. Miniaplikacje, jakie Bank zaoferuje Klientowi na nowej platformie Internetowej mogą być dostępne w formie Butiku z aplikacjami oraz możliwość wyboru z nich tych, które najlepiej trafiają w indywidualne gusta i potrzeby. Nowoczesne podejście do projektowania Miniaplikacji oparte o badania intuicji sprawi, że poczujesz się swobodnie i znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w mgnieniu oka, a system automatycznie dostosuje się do Twojego urządzenia dowolnej klasy tj. smartfon, tablet, desktop.

Chcesz zobaczyć więcej?
Wejdź na stronę i sprawdź co Cie czeka!
http://cbp.asseco.com

 

To nie wszystko, nowy rok zaoferuje nam również swobodę na zakupach!

Nie masz przy sobie wystarczająco gotówki? Zapomniałeś portfela? Nie szkodzi, już wkrótce będziesz mógł zapłacić telefonem.
Planet Mobile HCE Wallet to aplikacja umożliwiająca dodawanie oraz przechowywanie kart płatniczych w telefonie. Za jej pomocą możesz wygodnie płacić zbliżeniowo telefonem za zakupy w sklepie, tak jak zwykłą kartą zbliżeniową. Dane kart przechowywane są w najnowszej technologii Host Card Emulation, która zapewnia poziom bezpieczeństwa wymagany przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard. Nie ma obaw o utratę danych kartowych, ponieważ żadne takie nie są przechowywane na telefonie. Transakcje powyżej 50 PLN, potwierdzane są PINem na terminalu. Same płatności wykonywane są bez użycia Internetu, także nie musisz martwić się o zasięg telefonu podczas dokonywania transakcji.