Planet Plus - nagradzanie za kupowanie!

Planet Plus – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji. Platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak  między innymi RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych znanych marek.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się i zobaczyć jak w prosty sposób  można otrzymać pieniądze na dalsze zakupy, ponieważ za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Portalu zakupowego użytkownicy otrzymują  gotówkę - w postaci nagrody pod nazwą “Cashback”.

Niepodważalną korzyścią programu Planet Plus jest ilość ofert i sklepów dedykowanych w Programie oraz fakt, iż Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, tak by użytkownicy mogli zaoszczędzić jeszcze więcej.

Obsługa portalu zakupowego jest bardzo prosta i przejrzysta. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach przez portal, a użytkownik sam decyduje o tym kiedy wypłacić zaoszczędzone środki. 

Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem:
http://www.planetplus.pl

Filmik animowany, który w prosty sposób pokazuje cały proces dokonywania zakupów:
https://www.youtube.com/watch?v=pU787hyzFgc