Aktualności

Planet Plus – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji.Platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak  między innymi RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych znanych marek.

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej informuje, że w ostatnim czasie w innych bankach na terenie Polski wykryto przypadki ataków hackerskich na rachunki klientów korzystających z bankowości internetowej. Polegają one na:

- wyłudzeniu danych potrzebnych do przeprowadzenia transakcji w systemie bankowości internetowej poprzez przekierowanie do spreparowanej strony www kontrolowanej przez przestępcę, przypominające graficznie stronę banku,

BS w Kolbuszowej informuje, że  z dniem 22 czerwca 2015 r.  -w związku ze wzrostem ilości ataków na komputery klientów banków - włączone zostaną:

- funkcjonalność dot. blokady edycji numeru NRB,

- funkcjonalność dot. autoryzacji usunięcia przelewu.

 

Szanowni Państwo,

w celu maksymalizacji bezpieczeństwa bankowości internetowej informujemy, że BS w Kolbuszowej wprowadził dodatkowe usługi podnoszące odporność Centrum Usług Internetowych: filtrowanie IP użytkownika bankowości internetowej, ostrzeżenie przed działaniem wirusa VBKLIP 1, autoryzację edycji zdefiniowanych kontrahentów, odbiorców oraz szablonów przelewów.

Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w procesie dokonywania płatności kartą w Internecie. W celu odblokowania płatności internetowych, należy ustalić na karcie wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zarząd Banku Spółdzielczy w Kolbuszowej informuje, że Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej będzie stosował Zasady Ładu Korporacyjnego dla instutucji nadzorowanych, przyjętych uchwałą  Komisji Nadzoru Finansowego nr 218/2014 z dnia 22 lipca 2014 roku (Dz. Urz. KNF poz. 17).

Jednocześnie Zarząd Banku Spółdzielczego w Kolbuszowej informuje o częściowym odstąpieniu od stosowania Zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, tj.:

1. § 6 w brzmieniu:

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 03.02.2014 zostanie wyłączona strona www.cui.pl. W związku z tym przy logowaniu się do bankowości internetowej prosimy o korzystanie z następujących stron:

 

 

Logowanie do CUI dla klientów indywidualnych

https://bank.cui.pl/kolbuszowa

 

Logowanie do CUI dla klientów korporacyjnych

https://bank.cui.pl/kolbuszowa_k

 

 

Ważne informacje nt. bezpieczeństwa CUI oraz certyfikatu SSL znajdują się na dole  strony.

Logowanie do CUI dla klientów indywidualnych (korzystających z tokenu)

https://bank.cui.pl/kolbuszowa

Logowanie do CUI dla klientów korporacyjnych (korzystajacych z kart mikroprocesorowych)

https://bank.cui.pl/kolbuszowa_k

Bank Spółdzielczy zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę rozliczeń w obrocie  dewizowym.

Strony