Aktualności

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Jeśli do końca grudnia 2017 r. nie otrzymasz informacji o numerze rachunku składkowego albo zgubisz list, zgłoś się do ZUS albo zadzwoń do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00). Jeśli nie będziesz znał numeru rachunku składkowego nie opłacisz w 2018 r. składek.

Planet Plus – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji.Platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak  między innymi RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych znanych marek.

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej informuje, że w ostatnim czasie w innych bankach na terenie Polski wykryto przypadki ataków hackerskich na rachunki klientów korzystających z bankowości internetowej. Polegają one na:

- wyłudzeniu danych potrzebnych do przeprowadzenia transakcji w systemie bankowości internetowej poprzez przekierowanie do spreparowanej strony www kontrolowanej przez przestępcę, przypominające graficznie stronę banku,

BS w Kolbuszowej informuje, że  z dniem 22 czerwca 2015 r.  -w związku ze wzrostem ilości ataków na komputery klientów banków - włączone zostaną:

- funkcjonalność dot. blokady edycji numeru NRB,

- funkcjonalność dot. autoryzacji usunięcia przelewu.

 

Szanowni Państwo,

w celu maksymalizacji bezpieczeństwa bankowości internetowej informujemy, że BS w Kolbuszowej wprowadził dodatkowe usługi podnoszące odporność Centrum Usług Internetowych: filtrowanie IP użytkownika bankowości internetowej, ostrzeżenie przed działaniem wirusa VBKLIP 1, autoryzację edycji zdefiniowanych kontrahentów, odbiorców oraz szablonów przelewów.

Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w procesie dokonywania płatności kartą w Internecie. W celu odblokowania płatności internetowych, należy ustalić na karcie wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Zarząd Banku Spółdzielczy w Kolbuszowej informuje, że Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej będzie stosował Zasady Ładu Korporacyjnego dla instutucji nadzorowanych, przyjętych uchwałą  Komisji Nadzoru Finansowego nr 218/2014 z dnia 22 lipca 2014 roku (Dz. Urz. KNF poz. 17).

Jednocześnie Zarząd Banku Spółdzielczego w Kolbuszowej informuje o częściowym odstąpieniu od stosowania Zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, tj.:

1. § 6 w brzmieniu:

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 03.02.2014 zostanie wyłączona strona www.cui.pl. W związku z tym przy logowaniu się do bankowości internetowej prosimy o korzystanie z następujących stron:

 

 

Logowanie do CUI dla klientów indywidualnych

https://bank.cui.pl/kolbuszowa

 

Logowanie do CUI dla klientów korporacyjnych

https://bank.cui.pl/kolbuszowa_k

 

 

Ważne informacje nt. bezpieczeństwa CUI oraz certyfikatu SSL znajdują się na dole  strony.

Logowanie do CUI dla klientów indywidualnych (korzystających z tokenu)

https://bank.cui.pl/kolbuszowa

Logowanie do CUI dla klientów korporacyjnych (korzystajacych z kart mikroprocesorowych)

https://bank.cui.pl/kolbuszowa_k

Strony